Momenti kur Kejvina u njoftua për përjashtimin nga “BBV2”, ja si e përjetoi! (VIDEO)

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

 

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

Vetëm pak më parë ka nisur spektakli i sotëm dhe menjëherë Arbana ka komunikuar se çfarë përmbante zarfi i zi i ardhur para disa ditësh brenda shtëpisë, ku për shkak të dhunës fizike të përdorur brenda shtëpisë në ‘Prime-in’ e kaluar nga Kejvina drejt Luizit, gjë nga e cila Vëllai i madh ka marrë vendimin e skualifikimit të Kejvinës nga shtëpia e ‘BBV2’, vendim i marrë që atë natë.

 

SHIKO VIDEON 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...