“Më copëtove zemrën, mi preve krahët…”/ Humbi bashkëshorten në moshë të re, postim prekës i ish-futbollistit të njohur shqiptar

Dorjan Bubeqi, ish-futbollist e trajner i njohur në futbollin shqiptar, ka përjetuar këto ditë një moment të trishtueshëm pasi është ndarë nga jeta bashkëshortja e tij në moshë të re si pasojë e një sëmundje të rëndë.

 

Vetë Bubeqi ka kujtuar bashkëshorten e tij me një postim prekës në rrjetet sociale.

 

“Mi preve krahët o jeta ime, ma copëtove zemrën o bota ime, lotët nuk po më shterojnë o drita e syve te mi. Kur shikoje xhenetin në internet më thoje ‘shiko sa i bukur që është, inshaAllah shkoj atje.

 

Allahu të paska dashur më shumë se mua që të mori dhe InshaAllah të plotëson dëshirën që ti kishe. Unë do rri sa të rregulloj fëmijët dhe InshaAllah takohemi në xhenet bashkë se ne nuk rrimë dot pa njëri-tjetrin”, shkruante Bubeqi në postimin e tij.

 

 

E papritur! Luizi i përlotur që në mëngjes! Çfarë e tronditi kaq shumë këngëtarin shkodran?

Ka nisur i përlotur ky mëngjes në shtëpinë e Big BrotherVIP.   Të parët që janë zgjuar kanë qenë Valbona dhe Luizi teksa të dy kanë...

“Unë dhe Olta kemi pasur një lidhje jashtë”, Xhonatani tregon të vërtetën në Fan Club

Xhonatani ishte i ftuar sot në Fan Club pasi u eliminua mbrëmjen e djeshme në prime-n e Big Brother.Pas nominimit që nga e marta...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME