Luizi vë bast të vështirë me Arbanën: Po fitova Kiarën do e lë…

Përplasja e Luizit me Tean për buxhetin, është diskutuar dhe në primen e natës së sotme, Luizi më së shumi ka diskutuar ndjenjën e tij për Kiarën.

 

Ai u shpreh se ishte bërë padrejtësi në lidhje me buxhetin pasi pjesën e tij donte ti bënte dhuratën Kiarës për ditën e saj të lindjes. Megjithatë Arbana ka menduar të vërë në vështirësi Luizin duke e pyetur se a mund të hiqe dorë nga cigarja për ti bërë dhuratën Kiarës.

 

Ndërkohë ai është shprehur se në fiton Kiarën do e lërë duhanin. Bast i hapur pra, por ke shumë ditë para’, i tha Arbana Luizit i cili u shpreh se për dashurinë e tij do hidhej në pishinë me gjithë rroba. Mbetetet per tu pare si do shkoje kjo, nje bast shume i veshtire per Luizin

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...