Banorët festojnë ditëlindjen e Kiarës, por ia kush nuk iu bashkua festës (VIDEO)

7-vjetori i ditëlindjes së Kiarës bëri bashkë banorët e shtëpisë, të cilët pas spektaklit, nën tingujt e muzikës, kërcyen e kënduan së bashku në oborr.

 

Të distacuar nga atmosfera festive, qëndruan Tea, Dea, Amos, Olta, Kristi e Eni. Por ndonëse kërcimi i ndau, ata qëndruan të bashkuar për darkën.

 

 

Ronaldo e shijoi kërcimin e tij me Diolën, e cila u bë pjesë e shtëpisë disa ditë më parë. Ndërsa pjesa tjetër e banorëve, qëndruan të grupuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...