Arbër Hajdari “braktis” Arbanën e BBV dhe shkon te Opinioni i Blend Fevziut (foto)

Arbër Hajdari është një nga opinionistët e BBV2, por tani momentalisht atë po e shohim në dy ekrane, edhe në TCH edhe në Klan.

 

Ai është opinionist bashkë me Zhkalin Lekatarin në BBV2, aty ku prej dy sezonesh jep mendimet e tij për banorët dhe e bën mirë këtë detyrë.

 

Por momentalisht po e shohim si të ftuar edhe te Opinioni i Blendi Fevziut ku po diksutohet tema: A i paragjykojnë shqiptarët të pasurit?

 

Tani si është e mundur ta shohim Arbër Hajdarin ën dy ekrane? Opinioni i sotëm i Blendi Fevziut qënka i regjistruar mesa duket dhe ndaj Arbëri po na del në dy ekrane.

 

“A i paragjykojnë shqiptarët të pasurit? Sonte në #Opinion: Albertina Jaçe, Floriana Garo, Ergys Mërtiri, Paulin Vilajeti, Fjodora Fjora, Emin Barçi, Endri Shabani, Arbër Hajdari”, shkruhet në njoftimin e Opinionit.

 

Kujtojmë se Arbër Hajdari është një personazh televiziv shumë i dashur nga shqiptarët për shkak të veprimtarisë bamirëse që bën me “Fundjavë ndryshe”.

 

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME