Luizi di si ti çmend banorët, ai i ha të gjitha ushqimet…

Veprimi i Teas ndaj Luizit ka shkaktuar debat në shtëpinë e Big Brother VIP. Tea ishte caktuar për tu marrë me buxhetin dhe Luizi kërkoi që me paratë e buxhetit të tij t’i blejë një dhuratë Kiarës, e cila ka nesër ditëlindjen.

 

Tea me paratë e Luizit bleu ushqime për banorët e tjerë duke shkaktuar dhe zemërimin e këtij të fundit. Kështu Luizi ka nisur të hajë nga ushqimet e banorëve të tjerë.

 

 

Madje banori në një moment deklaroi se do i lërë edhe pa ngrënë banorët. Disa prej banorëve tashmë po sulmojnë Tean për veprimin, pasi Luizi po konsumon nga ushqimet e tyre.

“Publiku është budalla”, habit Olta Gixhari me deklaratën e saj, ‘shpërthen’ rrjeti (Video)

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e...

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME