Arrestohet reperi i njohur shqiptar në një nga pikat kufitare në…/ Zbardhen detajet (Emri)

Feronit Shabani është arrestuar mbrëmë në një nga pikat kufitare në Kosovë.

 

Reperi Fero me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

 

Kështu ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

 

“Është arrestuar mbrëmë, ka qenë në kërkim për një rast “ shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”.

 

Arrestimi është bë në një nga pikat kufitare në Kosovë. Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...