Aktori i humorit Albano Bogdo: Po ju njoftoj tërheqjen time të përjetshme nga ekranet

Aktori i humorit Albano Bogdo ka marrë një vendim të papritur duke hequr dorë nga karriera e tij.

 

Lajmin e ka bërë me dije vetë Bogdo përmes një postimi në rrjetet e tij sociale, ku në InstaStory shkruan se do të tërhiqet përjetë nga televizioni.

 

“Duke ju falenderuar të gjithëve për komplimentat por edhe për vërejtjet gjatë këtyre 12 viteve, po ju njoftoj tërheqjen time të përjetshme nga ekranet,”-shkruan aktori.

 

Nuk dihet nëse Bogdo e ka pasur seriozisht apo thjesht ka bërë shaka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...