VIDEO: Momenti i tërmetit në Tiranë, të ftuarit largohen me vrap nga studio e emisionit

Një tërmet i fuqishëm ka goditur Shqipërinë dje.

 

Ndërkohë në momentin që tërmeti goditi edhe kryeqytetin tonë, në emisionin “Ora Sport” ishin në transmetim të drejtpërdrejtë kur të ftuarit dhe drejtuesit e emisionit dolën me nxitim derisa u qetësua situata dhe më pas telefonuan menjëherë familjarët për t’u siguruar se gjithçka ishte në rregull me ta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...