Lëkundjet frikësojnë banorët e Big Brother VIP, Luizi shqetësohet për Kiarën: Dil jashtë se tërmet! (Video)

Lëkundjet e tërmetit që tronditën Shqipërinë janë ndjerë edhe në shtëpinë e Big Brother VIP.

 

Banorët kanë qenë duke biseduar me njëri-tjetrin pak para se të binte tërmeti, ndërsa në momentin që janë ndjerë lëkundjet kanë lëvizur të gjithë disi në panik.

 

E ndërkaq Luizi duket se është shqetësuar menjëherë për Kiarën dhe kërkon që ajo të dalë nga tualeti. Pas këtij momenti banorët fillojnë të dalin në oborr.

 

Kujtojmë që tërmeti që u ndje në vend ishte i magnitudës 4.7 i shkallës Richter dhe u shoqërua nga paslëkundje me magnitudë 4.1.

 

https://vm.tiktok.com/ZMYJ1BN6v/

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...