Historia shokuese e Rozana Radit: “I vidhja lekë babait, ja çfarë ndodhi kur më kapi”

Këngëtarja e mirënjohur Rozana Radi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku përballë Ester Bylykut ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e saj private.

 

Pasi imitoi plotë humor dhe dashuri xhaxhain e saj të ndjerë, Françesk Radi, Rozana u ndal edhe te një histori me babain e saj.

Rozana tha me humor se ka qenë fëmijë i tmerrshëm madje njerëzit e kishin shpallur non-grata.

 

Ester Bylyku: Cila ka qenë prapësira më e madhe që ke bëre?

 

Rozana Radi: Po të tregoj një me babin. Kur isha e vogël i vidhja lekë nga xhepi. Nese ai më jepte 200 lekë unë i merrja edhe 300 të tjera. Njeherë ai erdhi në shtëpi dhe më tha: Të keqen babi, herën tjetër kur të marrësh lekë më thuaj se shkova në kafe, mbeta pa lekë (qesh).

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...