Humbje e madhe për bluzat e bardha! Vdes në moshën 35-vjeçare mjeku shqiptar, la pas dy fëmijët dhe gruan

Gjilani është tronditur mëngjesin e sotëm nga vdekja e hershme e një doktori.

 

Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeçare.

 

Vdekja e tij erdhi pikërisht në 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij, po ashtu mjek.

 

Sefiu la prapa vetës gruan dhe dy fëmijë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...