Makina e parkuar/ Polici i merr patentën qytetarit, i vendos 180 mijë lekë gjobë

Mbrëmjen e djeshme në redaksinë e JOQ Albania, një qytetar denoncoi Policinë Rrugore. Një polic i rrugores i ka marrë qytetarit patentën, ndonëse ai e kishte parkuar mjetin e tij. Siç shihet e dëgjohet në video, qytetari i kërkon policit shpjegime në lidhje me këtë veprim, teksa punonjësi i thotë që makina do të verifikohet. Sipas qytetarit, polici i ka vendosur gjobë për siguracion, dhe i ka bllokuar makinën. Ndërkohë gjoba për qytetarin që kishte parkuar makinën kap shifrën e 180 mijë lekëve. Në vijim video me denoncimin e plotë të qytetarit i cili kërkon llogari policit.

 

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...