Qeraxhiu lë shtëpinë dhe ik/ Po kur shkoi pronari në shtëpi zuri kokën me duar nga ajo që i zunë sytë

Një qiramarrës ka tërhequr vëmendjen e të gjithë rrjetit, duke lënë pas në shtëpinë ku ka jetuar rreth 5000 shishe birre.

 

Mirëpo jo vetëm kaq, por disa prej tyre ishin të mbushura me uri në. Punonjësit e pastrimit sapo panë gjendjen në të cilën ishte shtëpia u neveritën, por iu përveshën punës për të pastruar gjithçka pasi apartamenti ishte lënë në një gjendje shumë të mjerueshme nga qiramarrësi.

 

Fotot, të cilat në pak kohë u bënë virale, u postuan në rrjetin social Facebook, dhe në foto mund të shikohen qartë të gjitha pirgjet e shisheve të birrave , shumica të mbushura me urinë por edhe bishtat e cigareve të hedhura kudo nëpër apartament.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...