Plas mes dy personazheve të njohur! Flor Mumajesi ironizon keq Gent Hazizin(Foto)

Duket se kjo javë nuk ka qenë aspak e qetë për aktorin, Gent Hazizi.

 

Përveç debateve dhe sherreve brenda shtëpisë së Big Brother, Genti duket se ka mërzitur edhe njerëz të tjerë që s’kanë lidhje me këtë reality show.

 

Aktori ka imituar kantautorin Florian Mumajesi duke kënduar këngën e Eneda Tarifës, “Ma zgjat dorën” (me të cilën ajo ka fituar Kënga Magjike) dhe duket se ky imitim si ka pëlqyer aspak Florit.

 

“Me këtë imitim je shumë afër greminës”, shkruan Flori në këtë postim ku shfaqet Gent Hazizi.

 

 

“Ai është trembur”/ Çudit Dea Michel: Luizi më ka frikë! (Video)

Duke e konsideruar veten si një “lojtare të fortë”, Dea Mishel ka deklaruar se Luizi e ka frikë. Duke diskutuar me banorët, Mishel u...

Si shpëtoi Arbana Osmani, edhe Luizin, edhe Big Brother! Lëvizja që bëri direkt moderatorja ishte vendimtare

Të shtunën spektakli më i ndjekur nga shqiptarët, Big Brother, pati një të papritur të madhe: Mund të skualifikohej Luizi nga vazhdimi i spektaklit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME