(Foto) Një nga këngëtaret më të bukura shqiptare, e gjeni dot se cila është ajo…?

Kënga e fundit që e kthej në industrinë e muzikës këngëtaren e famshme Shpresa Gashi, është ajo me titull “Nostalgji”.

 

Shpresa, më nuk sjelli ndonjë këngë a videoklip, por gjjthherë e më tepër po e shohim prezente në emisione televizive.

 

Nuk është e pa ditur që këngëtarja ka qenë një nga më të bukurat e skenës sonë, që ka shkëlqyer në këndim, por edhe performanca.

 

Publikojmë disa foto të rinisë së këngëtarës, kur ajo ishte në kohën e famës dhe lavdisë së saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME