Histori dashurie me gruan e deputetit shqiptar? Flori pushon zërat dhe publikon foton ku duket kaq i lumtur

Flori Mumajesi mesa duket ka vendosur që të bëjë publike lidhjen e tij me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu.

 

Prej kohësh Flori ishte bërë kryefjalë e mediave, pasi ishte përfolur se kishte një lidhje dashurie me gruan e një politikani të njohur në Shqipëri, (lidhje jashtëmartesore) mirëpo vetë këngëtari i pushoi të gjitha zëra.

 

Dyshja kanë publikuar foto krah njëri-tjetrit dhe duken kaq të lumtur.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...