Xhemi Shehu e imitoi, Valbona Selimllarit nuk i pëlqeu: Nuk më pëlqen të bëjnë shaka me mua

Valbona Selimllari e ftuar në “Wake Up” është pyetur për imitimin që i ka bërë Xhemi Shehu tek Portokallia, por ish-missi u shpreh se nuk i pëlqen aspak kur e imitojnë.

 

“Xhemi është aq e bukur, e mirë, e ëmbël. Dua të jem e sinqertë, mua nuk më pëlqen të më imitojnë. Nuk më pëlqen fare, po fare, fare.

 

Nuk e kam qejf të më imitojnë. Unë jam natyrë pak që nuk bëj shumë shaka. Jam binjak, por kam shumë dem. Në përgjithësi nuk bëj shaka me njerëzit dhe nuk më pëlqen të bëjnë me mua.

 

Është natyrë e imja, kështu kam qenë gjithmonë, që fëmijë. Nuk i keqkuptoj, por nuk e di pse nuk më pëlqen”, ka thënë Valbona Selimllari.”, tha Valbona Selimllari.

 

Gjatë një interviste për “S’e Luan Topi”, ajo u shpreh se kur është bërë nënë për herë të dytë ishte mjaft e pasigurtë në vetvete për rëndësinë që do i kushtonte fëmijëve e si do e ndante kohën me ta, por çdo gjë e gjeti rrugën e duhur.

 

Ajo gjithashtu u shpreh se është penduar që nuk ia ka shprehur dashurinë të ëmës me fjalë.

Çfarë e pret Luizin jashtë shtëpisë së BBV? Sali Berisha e ka një ide, tani është në dorën e vetë këngëtarit

Luiz Ejlli, këngëtari që tashmë është kthyer në fenomen me lojën brenda shtëpisë së Big Brother nuk e ka fshehur asnjëherë admirimin për Sali...

Reagon edhe Sonila Meço: Nuk na e ka fajin Dea Mishel, ajo ka zgjedhur të qëndrojë injorante

Dea Mishel, banorja e Big Brother Vip me mesataren 9.5 siç ka treguar ajo në shtëpinë e famshme, ka lëshuar disa perla gjatë një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME