Vogelushja shkon t’i lypë qindarka ministrit shqiptar, kamarieri e nxjerr jashtë sikur të ishte leckë (video)

Një ngjarje aspak normale ka ndodhur në një lokal në Kosovë, ku po pinte kafe ministri i Bujqësisë, Faton Peci bashkë me një mik të tij.

 

Në një video të publikuar në rrjet shihet se si një vajzë e vogël shkoi në tavolinën e ministrit dhe kërkoi lëmoshë, mirëpo ministri preferoi as mos kthente kokën të shihte vajzën.

 

Kjo skenë e trishtë bëhet akoma dhe më e rëndë pas ndërhyrjes së kamarierit, i cili sapo pa që vajza e vogël “po shqetësonte” ministrin shkoi e mori vajzën orej rrecjash dhe e largoi nga lokali.

 

Kjo video po bën xhiron e rrjetit dhe të shumta janë reagimet e qytetarëve të cilët dënojnë këtë akt ndaj një fëmije të mitur si dhe reagimin e ministrit.

 

I cili, jo vetëm që nuk i dha lëmoshën që vajza po kërkonte, por nuk reagoi as ndaj mënyrës si kamarieri e nxori atë nga lokali.

 

Video ka ngjallur reagime të shumta në rrjet dhe të gjithë e kritikojnë kamarierin që për gjestin e shëmtuar që ka bërë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...