E besoni dot që fustani që ka veshur Arbana sot kushton 18 mijë euro? (foto)

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të mira shqiptare. Së fundmi, ajo ka marrë një vëmendje të madhe për prezantimin por edhe veshjet e saj kaq shumë të komentuara në “Festivalin e Këngës”.

 

Natën e parë, moderatorja “rrëmbeu” vëmendjen me veshjen e saj totalisht “pink”. Moderatorja u vesh e gjitha me Valentino dhe veshja e saj i ka kushtuar plot mijera dollarë. Fustani kushtoi 4500 dollarë, getat kushtojnë 300 dollarë dhe këpucët 1200 dollarë.

 

Por tashmë Arbana pritet që të veshë një tjetër fustan të markës Valentino, që thuhet se kushton plot 18,000 euro.Ky lajm është bërë me dije nga një faqe në Instagram.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...