U tha se ‘kopjoi’ Alketën, s’do e besoni dot çmimin e veshjes së Arbana Osmanit në Festivalin e Këngës (FOTO)

Me apo pa dëshirën e tyre, Alketa Vejsiu dhe Arbana Osmani janë parë gjithmonë me syrin krahasues nga publiku.

 

Por këtë herë jo pa shkak. Arbana Osmani këtë vit është preazntuese e Festivalit të Kënges në RTSH, të cilin alketa Vejsiu e ka prezantuar 3 vite më parë.

 

Aso kohe, Alketa u komentua në masë për veshjet e shumta që ndërroi për 3 netë të Festivalit, që ishin plot 11. Por Arbana Osmani është shfaqur mbremjen e djeshme me një veshje që ngjason jo pak me një nga veshjet e Alketës gjatë prezantimit të festivalit të Këngës. Ajo u shfaq kokë e këmbë rozë, me fustan, streçe dhe taka të së njëjtës ngjyrë, ku dukej njësoj si Aleta, por në stile të ndryshme.

 

Arbana kishte zgjedhur një veshje nga Valentino e cila i ka kushtuar 4110 euro. Ku 2 900 euro i kushtoi fustani, 260 euro streçet dhe 950 këpucët.

FOTO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME