“Jeta ime ka qenë një makth, sëmundja po më merrte frymën, shoqet më tallnin. Sot më duket si ëndërr”

Arjeta, vajza që një vit më parë përloti të gjithë shqiptarët, tani jeta e saj ka ndryshuar tërësisht,

 

pasi falë inciativës së imamit Elvis Naçi me fondacionin e tij, ajo tani është shëruar. Gjendja e saj shëndetësore ishte mjaft keq. Ajo thoshte se fëmijët e tjerë e tallnin pasi që nuk ishte si gjithë të tjerët.

 

Ndërsa, një vit më vonë, imami Elvis Naçi së bashku me Arjetën kanë bërë një video e cila ka gëzuar të gjithë që e kanë parë. “Së pari jam shumë i gëzuar që je bërë shumë mirë. Tani, çdo ditë që vjen ti bëhesh edhe më mirë. Ti e ke kalu shumë mirë. Ti shpirti i vogël e ke kalu aq mirë sa që po çuditën edhe mjekët pasi që kaq shpejt je rehabilitu”, dëgjohet imami Elvis Naçi duke thënë vajzës së vogël.

 

Shiko videon më poshtë për ta parë komplet historinë e suksesit të Arjetës së vogël:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...