Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim kohe dhe pasioni, por një djalë e ka zbatuar këtë ide fjalë për fjalë. Ai ka krijuar një tabelë në Excel për të dokumentuar saktësisht shpenzime për shpirtin e tij binjak.

 

Ai vendosi të llogariste gjithçka që shpenzonte për të dashurën e tij me një tabelë Exceli… deri në qindarkën e fundit.

 

Ish-e dashura e djalit, Maddy, më pas bëri një video në TikTok për të ndarë idetë me përdoruesit.

 

Ajo shkroi në përshkrimin e videon: “Kur ish-i dashuri im më çoi detyrimin prej 3 dollarësh për një banane dhe një copë buke dhe më dërgoi tabela mujore në Excel të parave që i detyrohesha dhe nuk e kisha idenë se kështu funksiononin marrëdhëniet normale.”

 

Maddy shpjegoi se ishi i çonte tabelat çdo muaj dhe madje ishin të dallueshme me ngjyra për ta bërë më të lehtë për të që të shihte se çfarë i detyrohej atij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...