Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.

 

Mesa duket ata tani janë gati të kenë edhe një fëmijë së bashku. Të paktën kështu la të kuptohej Armina mbrëmjen e djeshme në emisioni “Goca dhe Gra”. Kur u pyet nëe ka kërkuar në Google, për emra fëmijësh, moderatoja u shpreh:

 

“Emrat i kam gjetur në moshë shumë të vogël sepse jam e fiksuar me emrat, por tani pas martesës dihet se çfarë vjen”

 

Gjatë emisionit u diskutua mbi marrëdhënien e me fëmijët e partnerëve dhe Armina tregoi eksperiencën e saj, duke u shprehur se nuk pretendon të jetë një nënë për fëmijët e bashkëshortit të saj.

 

“Unë i kam njohur që 9 vjeç.. jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marrëdhënie shoqërore me ta, i jap këshilla, bëjmë qef. S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht,”- u shpreh Armina.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...