(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.

 

Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë, të cilën e frekuentonte shpesh, gjërat ndryshuan rrugës dhe mes tjerash, Geti u bë pjesë e diss-ave të Stresit.

 

“Marre nuk tvjen i thu vetit ma i madhi nven. I dole Ledrit deshmitar ngj yq tash pse be po rren”, thoshte Stresi në projektin “Po foli I fundit”.

 

Raportit me Getin, Stresi i është kthyer në “Big Brother VIP Kosova”.

 

“Kam mendu që nuk ka dost më të mirë se Geti, s’ka bre. E kam lënë shpirtin në të. Ama kur kam parë momentet e vëllait, që vëllai…” – është shprehur ai mes tjerash mbrëmë në një bisedë me Xhuli Nurën dhe Getinjon.

 

Të plotë bisedën e gjeni në vijim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...