(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.

 

Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e tij në “Big Brother Vip Kosova” ai me shaka ka thënë t’ia përcjellë mesazhin edhe Eli Farës.

 

“Olti Curri suksese! Përcillja edhe Eli Farës mesazhin tim”, ka shkruar ai në Instagram. Olti Curri dhe Aferdita Paçarada janë dy opinionistët e këtij edicioni të parë të BBVK*së. Reality-show startoi mbrëmë ku gjithsej 15 personazhë të njohur u bënë pjesë e shtëpisë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...