Emër shumë i njohur, zbulohet edhe banorja e katërt e Big Brother Vip Albania?

Një tjetër emër po qarkullon për pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania”.

 

“Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do të jetë edhe bukuroshja Kejsi Medini. Ajo është vajza e këngëtarit të njohur Sabianit. Duket se babë e bijë e kanë bërë me radhë pjesëmarrjen e tyre në reality-show-n.

 

Edicionin e parë, Sabiani bëri bujë të madhe në shtëpinë e “BBV” sidomos për miqësinë e tij të shumë komentuar me Ilir Shaqirin. Në ditët paraardhëse janë përfolur edhe Albi Nako, Kiara Tito apo dhe Jori Delli si konkurrentë të mundshëm të “Big Brother Vip 2”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...