Ka 9 fëmijë, Mandi i Nishtullës i martuar me motrën e këngëtarit të njohur: Djali i madh i ngjan shumë atij

Mandi Nishtulla është një emër mjaft i njohur në muzikën tallava, këngëtari ka mbajtur edhe rekord me këngën shqiptare më të dëgjuar në YouTube.

 

 

Por në një rrëfim të fundit Mandi si rrallëherë është shfaqur me lot në sy ku ka folur për problemet e tij ndaj dr gës. Ai tha se ka qenë babai i tij i cili e ka ndihmuar kur ka qenë në atë situatë dhe më tej u ka bërë apel të gjithë atyre personave të cilët janë konsumues të ketyre gjerave që të heqin dorë. “Unë kam një histori me keto gjera edhe falenderoj babain tim i cili më është gjendur në kohët më të vështira të jetës time.

 

Kisha bërë një pausë të jashtëzakonshme, tani është bërë si modë në familje e pinë baba, nëna, goca, çuni, nuk është një gjest i mirë. Ajo për momentin të bën shumë happy, por nga mbrapa pse i kërkoni Zotit tju shpëtojë. Ju lutem hiqni dorë sepse jetojmë në një kohë që duhet të kërkohet buka dhe jo ato gjera”, tha ai. Gjithashtu këngëtari tregoi se është babai i 9 fëmijëve dhe se pasuria e tij më e madhe janë vetë atë.

 

“Pasuria ime e vërtetë janë fëmijët e mi, Unë kam tre vajza, që kam fituar xhenetin nga i madhi zot, edhe me dy fitohet por kam tre vajza dhe 6 djem. Unë i kam me shumë bashkëshorte, Faleminderit zotit që më ka dhënë vulën e pashait. Daja i djalit tim Jasinit është Florjani që ka kënduar ‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjan”, shtoi Mandi në “Dnight”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...