Habit Razimi me çfarë thotë për kunatën e tij: Kjo nënën e zuri prej leshi!

Situata mes Razimit dhe Diturisë, kunatës së tij vijon të jetë tepër e nxehur në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Nga problematika mes tyre për shtëpinë, e cila është arsyeja pse kanë ardhur në rubrikën nga program “E diela shqiptare” në Tv Klan, ata kanë nisur të përmendin detaje nga mëria e grumbulluar e konfliktit 10-vjeçar.

 

Dituria e akuzon Razimin se për shkak se ai ka përfituar letrat e legalizimit, ka ushtruar dhunë ndaj familjarëve të saj, ndërsa nëna e ka mbështetur. Nga kjo del që Dituria nuk flet me nënën e saj dhe Razimi thotë se në fakt, vajza është zënë keqazi me të ëmën.

 

Dituri: Razim, Portokalle, Made i shtinë letrat në dorë, si letrat e shtëpisë time dhe letrat e vëllait tim. Ka goditur vëllain, nusen e vëllait. Pse duhet të rrijë vëllai im me qera në Durrës duke patur shtëpinë? Sa herë e ka goditur nusen e shtëpisë? Edhe zonja Made e ka toleruar.

 

Eni Çobani: Pra zonja Made është nëna juaj? Se është shumë e çuditshme. Pra nuk flet me mamanë ti?

 

Razim: Ke ardhur për nusen apo për veten tënde?

 

Dituri: Zonja Eni, do doja ta kisha këtu atë zonjë Made, ta kisha këtu përpara publikut.

 

Eni Çobani: Me zonjën Made nuk e dinim ne që kishit këtë problem. Zonjën Made e përshëndesim. Nëse ajo e gjykon që mund të jetë në seancën e ardhshme mund të vijë sepse po më habit. Ju nuk flisni me nënën tuaj, të lutem!

 

Dituri: Fare zonja Eni se i ka sjellë problemet ky.

 

Razim: E zuri për leshi kjo!

 

Dituri: Për letrat e shtëpisë zonja Eni!

Razim: E zure për tubin e ujit, mos gënje! E zure për tubin e ujit dhe ka ardhur çuni im e të ndau! E zure për leshi nënën!/tvklan.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...