Bora Zemani dhe Donald Veshaj do martohen së shpejti…?

Dyshime të shumta u krijuan në rrjetet sociale ditët e fundit rreth një dasme të munshme mes Donald Veshajt dhe Bora Zemanit.

 

Shkak u bë një koment i mikeshës së ngushtë të moderatores, Semi Jaupajt. Në një postim të Borës, ajo komentoi me emojin e një nuseje, gjë që nxiti polemika se Bora dhe Donaldi po mendojnë të kurorëzojnë dashurinë në martesë.

 

Gjë që është mohuar nga vetë Semi e cila tha në “Zemër Luana” se nuk ka asnjë dasmë në plane. Këngëtarja shpjegoi se i thërret shoqes së saj “nuse” dhe kjo është arsyeja pse i bëri atë koment.

 

“Jo, nuk do të ketë një dasmë së shpejti. Unë e thërras ‘nuse’ me përkëdheli dhe ndaj ia bëra atë koment”,-tha Semi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...