Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të gjithëve.

 

Gruaja quhet Albana Sejdo. Si tregon ajo ka probleme me mushkëritë, kurse i shoqi është i sëmurë me diabet dhe nga sytë.

 

Ndërsa djali i tyre ka probleme me zemrën. Si tregon ajo të tre janë me aftësi të kufizuara. Askush në familjen e tyre nuk punon. Më tej ajo tregon se djali ka lindur me probleme në zemër.

 

Shtëpia ku jetojnë është në kushte shumë këqija. Apeli i Albanës është që t’i ndihmojnë sado pak në këto ditë të vështira, që të munden të kenë disa momente të qeta dhe lumtura.

 

Numri ku mund t’i kontaktoni: 0695313597 numri i bashkëshkortit Rami Sejdo

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...