“Çudira shqiptarësh”/ 36-vjeçari refuzon arrestimin, kafshon dhe pështyn policët! Efektivët i vendosin maskën dhe e shoqërojnë në komisariat

Një 36-vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e djeshme në Pesaro të Italisë pasi shkaktoi trazira brenda një lokali nate.

 

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar ishte në gjendje të dehur dhe nisi të ngacmonte klientët. Ai refuzoi që të dalë nga lokali, ndaj pronari u detyrua të thërrasë policinë.

 

Në momentin që mbërriti policia, 36-vjeçari refuzoi që të dorëzohej. Madje ai filloi të pështynte karabinierët dhe t’i kafshonte.

 

Në fund efektivët arritën ta neutralizojnë dhe ta arrestojnë. Gjatë shoqërimit në komisariat, policët i vendosën një maskë në mënyrë që të mos i pështynte më.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...