Shumë e komentuar në mediat rozë për skandale, një tjetër emër e njohur e showbiz-it shqiptar që do jetë banorja më e re e “Big Brother VIP”

E ftuar mbrëmjen e së mërkurës në “Goca dhe Gra”, Kejvina Kthella shprehu dëshirën për të qenë pjesë e “Big Brother VIP”. “

 

Mendoj se do të isha një surprizë për publikun, për tipin që kam, pasi publiku nuk më ka njohur shumë.

 

Jam njeri që përshtatem, jam shumë sociale, nuk kam problem të jem me njerëz të rinj apo në ambiente të mbyllura”, tha ajo.

 

E prisnit? Shumë e komentuar në mediat rozë për skandale,

 

Mirëpo duket se dëshira e saj është realizuar. Burime për “Vip Magazine” bëjnë të ditur se modelja do të jetë pjesë e këtij formati.

 

E prisnit? Shumë e komentuar në mediat rozë për skandale,

 

Emra të tjerë që pritet të jenë pjesë e formatit janë Kiara Tito, Jori Delli dhe Albi Nako.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...