Nuk përmbahet Evi Kokalari: Grida Duma ka shkuar me 4 burra në të njëjtën kohë! Belind Këlliçi “zari” i Ilir Metës

Kokalari befason gjithnjë me deklaratat e saj të forta. Kokalari ka sulmuar Grida Dumën, duke e akuzuar si imorale. Sipas saj, zonja Duma, përveç ish burrit, kishte edhe 3 dashnorë.

“E me që ra fjala; të ndahesh nga bashkëshorti/ja nuk është imoralitet. Të kesh tre partner të tjerë ndërkohë që je i/e martuar, që ç’ke me të është imoralitet“, ka pohuar Kokalari.

 

Evi Kokalari “parashikon” se në primaret e Tiranës do të shpallet fitues, Belind Këlliçi, të cilin e quan “vegla e LSI-së”.

 

“Kush do të fitojë? Më negativët duhet të fitojnë, sepse humbin me Veliajn dhe digjen. Kush do të fitojë? Është vegla e LSI që do të fitojë, Belind Këlliçi. Që do të humbë pastaj, dihet që do të humbë me Veliajn“.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME