Këndon “Mamicën” LIVE në emision, personazhi i njohur i showbi-it i bën të papriturën Bieta Sulos në mes të skenës

Luljeta është një nga karakteret më të spikatura të “Përputhen +40”. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Ftesë në 5” bashkë me Gilbertën dhe Çimin.

 

Së fundmi ata kanë ndarë postime në rrjetet sociale, duke vërtetuar se kanë krijuar një miqësi të veçantë.

 

Adrenalina e grupit, siç ata vetë e quajtën Luljetën, nisi të këndonte live në studio këngën “mamica” dhe në një moment hoqi xhupin.

 

Në entuziazëm e sipër me batutë tha se mund të zhvishej edhe më tepër, por Bieta iu afrua për ta ndaluar.

 

“Vishu Luljeta se është bërë ftohtë”, i tha Bieta me të qeshur.

Shih videon ketu

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...