Arjan Konomi ”përplaset” me konkurrentin e ”Për’puthen” në studio: Je gay ose s’ke…

Takimi i Petros dhe Irisit solli shumë polemika në studio, sidomos pas disa fragmenteve të cilat dyshohej se ata mund të ishin puthur.

 

Pavarësisht se dyshimet ishin të mëdha, diskutimet u ndanë në disa mendime në Për’puthen.

 

Opinionisti Arjan Konomi deklaroi se nëse një vajzë kërkon ta puthë Petron dhe se ai nuk e bën, mund të jetë gay ose nuk ka asnjë pëlqim për të.

 

Irisi: Ti do më puthje mua, mezi e ke mbajtur veten

 

Arjan Konomi: Nëse një vajzë të thotë më puth dhe ti se puth ose je gay ose s’ke asnjë lloj interesi

 

Petro: E para, ta keni parasysh, sa fije floku keni ju në kokë unë i kam pas femra në jetë

 

Konkurrenti u shpreh se e bën çdo gjë sepse e ndjen, ndërsa akuzoi Irisin dhe Lean se po luajnë lojë, pasi kanë inate me njëra-tjetrën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...