Elvana Gjata tregon më shumë seç duhet, merr kritika: Zëri çfarë lidhje ka me atë veshje…? FOTO

Elvana Gjata është një këngëtaret më të kërkuara brenda dhe jashtë territoreve, ku ka shqiptarë. Këtë javë, ajo ndodhet në Gjermani dhe ka dhënë një koncert në Dortmund.

 

Pas performancave të saj elektrizuese, Elvana ka ndarë disa foto në Instagram, në të cilat shfaqet shumë provo kuese dhe me linja të nxehta.

 

Komentet kanë qenë të shumta, veçanërisht për veshjen e këngëtares që ekspozon edhe të brendshmet. Madje një nga ndjekësit i ka shkruar Gjatës: “Ça vlere ka zëri, para kësaj veshje?!!!”.

 

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e Elvanës është ajo në bashkëpunim me Dhurata Dorën, e titulluar “Gajde”, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

 

 

 

HOROSKOPI I DITES SE DIELE, SHENJAT GJATE KESAJ FUNDJAVE DO TE…

Dashi   Dita e fundit e kësaj jave favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar me iniciativat më të mira. Në punë...

Zbulohet loja e produksionit, ja kush ndërhyri te shefat lart për të larguar Efin

Banori i dytë i cili lë shtëpinë e Big Brother Vip është Efi.Kjo e fundit u dërgua në nominim së bashku me Luizin dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME