Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.

 

Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai i artistit përmes një postimi në “Facebook”. Ai ka postuar një foto përmbi të cilën shkruan: “Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”.

 

Kujtojmë që dje për Getin ishte një ditë me të vërtetë e bekuar, pasi vajza e tij Marget festoi ditëlindjen e parë dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga reperi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME