Më cilën kombëtare jeni tifoz në Botëror? Kjo është përgjigja befasuese e Berishës

Kupa e Botës, Katar 2022, prej disa ditësh ka nisur tanimë. Padyshim që Botërori është kompeticioni futbollistik më i rëndësishëm në botë, ndaj pyetjes së me kë kombëtare bëni tifo, nuk i shpëtoi ditën e sotme as Sali Berisha.

 

Gjatë komunikimit me qytetarët, një prej pyetje ishte pikërisht se me kë është tifoz ish-kryeministri, e përgjigja e tij ishte më shumë diplomatike.

 

Berisha tha se jam tifoz me ekipin që fiton, përveç Serbisë.

 

“Pyetja: Me cilën kombëtare jeni tifoz në Botëtor?

 

Berisha: Jam me ekipin që fiton, përveç Serbisë”.

 

Si duket, angazhimet e shumta në politikë nuk e kanë lënë doktorin të shohi futboll dhe të ketë një skuadër të preferuar.

“Do ta marr…”/ Zbulohet çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak sekonda para largimit nga shtëpia

Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la...

FOTO/ Fundjava e gjeti Edi Ramën me familjen duke shijuar borën në Bogë të Malësis së Madhe në Shkodër

Fundjava e ka gjetur kryeministrin Edi Rama në Malësinë e Madhe duke shijuar borën.   Në rrjetet sociale ai ka ndarë një foto me bashkëshorten Lindën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME