MAGJIA E VERIUT NE NJE KLIK, PROJEKTI QE PROMOVON RESURSET TURISTIKE NATYRORE TE VERIUT

“Magjia e Veriut te shqiperise ne nje klik” eshte nje projekt me te cilin synohet promovimin maksimal te veriut te Shqiperise.

 

Me mbeshtetjen e Ministrit te shtetit per mbrojtjen dhe sipermarrjes ky projekt synon te sjelle video dhe foto qe turistet e huaj te njihen me resurset dhe vendet turistike te veriut.

 

I gjithi ky kontent do te jete i aksesueshem nepermejt rrejteve sociale si instagram, facebook, youtube, foto virtual tour ne google, web site dhe nje aplikacioni qe mund ta shkarkoje kushdo.

 

Magjia e Veriut te Shqiperis ne nje klik eshte nje pasion qe zhvillohet prej me shume se 12 vite.

 

E gjitha kjo duke iu ardhur ne ndihme turisteve te huaj dhe atyre shqiptar si me sygjerime gjithashtu edhe me kontakte te bujtinave, mjeteve te transportit etj.

 

Magjia e Veriut te Shqiperise ne nje klik nuk eshte nje agjensi turistike por ne deshire dhe dashuri e madhe per te sjell ne syrin e cdo personi mrekullite natyrore qe na servir veriu te cilat jane te shumta.

 

Ajo qe ju mbetet eshte vetem ta vizitoni… dhe na besoni nuk do mjaftoheni vetem me nje here por do riktheheni vazhdimisht per te shijuar ate cka natyra ka krijuar dhe fatmirsisht dora e njeriut e ka lene ashtu te paprekur ne identitetin e saj…

 

Me poshte mund te shihni disa nga foto promovuese si pjese e ketij projekti:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...