Berisha i kërkon llogari gazetares: Çfarë bëre? Më duket se më rregjistrove

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha zhvilloi ditën e sotme konferencën e përhershme me gazetarët. Ai vuri re se po filmohej gjatë gjithë kohës me telefon, nga një prej gazetareve.

 

Në përfundim të konferencës, Berisha iu drejtua gazetares duke i bërë të ditur se ishte në dijeni se po filmohej edhe nga ajo. Kjo batutë u shoqërua me të qeshura në sallë.

 

‘Çfarë bërë? Më rregjistrove më duket mua gjithë kohën ëëë. Mirë bërë mirë bëre. Aaa të falenderoj shumë, të falenderoj shumë’- tha Berisha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...