Prej 18-vitesh në ekranin e ‘Top Channel’, e gjeni dot për cilin personazh të njohur bëhet fjalë?

Imazhi i tij është mjaft popullor për ekranin. Po flasim për bateristin e njohur Roland Fusha.

 

Landi është prej 18 vitesh pjesë e Top Channel, ku fillimisht e kemi parë në orkestrën e Top Show dhe më pas në “Portokalli” me të cilin lidhet së fundmi edhe imazhi i tij.

 

 

Por nëse sot është “tullaci” me te cilin edhe identifikohet, 31 vite më parë ai ishte nje djalë me flokë të gjata, pjesë e grupit te rock-ut “Albatros”, tipike me pamjen e një pjestari të orkestre rock.

 

31 vite më parë! Prej 18-vitesh në ekranin e ‘Top

 

A e njohët bateristin?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME