VIDEO/Alketa Vejsiu shfaqet rrugëve të Parisit duke kënduar, ja kush është mashkulli që e shoqëron…

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu e ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me babain e saj.

 

Së fundmi, ajo ka bërë një udhëtim për në Paris, ku padyshim e ka shoqëruar edhe i ati.

 

Ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugët e ndriçuara një këngë të famshme franceze.

 

Moderatorja nuk nguroi që këtë moment ta ndante me ndjekësit në Instagram, duke shkruar: “Ne Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote❤️ Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME