Gruaja nga Tirana tregon momentin dramatik: Burri më ka tradhtuar për ditëlindje me shoqen e ngushtë

Një telefonuese e programit “Shije Shtëpie”, ka ndarë për emisionin historinë e saj të tradhtisë.

 

Ajo ka rrëfyer se ka dy vite e divorcuar për shkak se ish-bashkëshorti e tradhtoi atë me shoqen e saj. Por sikur të mos mjaftonte tradhtia, dita që ajo e zbuloi ka qenë dita e ditëlindjes së saj.

 

Pikërisht ndërsa ishte duke festuar 30-vjetorin ajo mori këtë zhgënjim nga njeriu që siç thotë e kishte dashur.

 

Katerina Trungu: Cili është një mendim që ke për temën?

 

Telefonuesja: Mendoj se më shumë tradhtojnë burrat. Jo jam e divorcuar prej dy vitesh dhe mendoj se burrat tradhëtojnë më shumë.

 

Katerina Trungu: Arsyeja e divorcit ka qenë tradhtia?

 

Telefonuesja: Po, tradhtia.

 

Katerina Trungu: Kështu që është një shkak për ndarje. Në analizën që ti i bën historisë tënde, kush e ka patur fajin?

 

Telefonuesja: Ka qenë shoqëri e përbashkët dhe jam tradhtuar nga një shoqja ime.

 

Elda Koçi: Ça i bëre shoqes, mirë atij, po shoqes ç’i bëre?

 

Arba Gramo: I dha burrin ça i bëri. Zemër ke shpëtuar besoj. Ke shpëtuar nga një njeri që nuk do ta kesh gjithë jetën.

 

Telefonuesja: Po ndihem e zhgënjyer se një njeri që e do.

 

Elda Koçi: Po çfarë justifikimi nxori?

 

Telefonuesja: Ishte në ditëlindje. Në 30-vjetorin, për ditëlindje?

 

Katerina Trungu: Në ditëlindjen tënde?

 

Telefonuesja: Kemi shoqëri të përbashkët dhe për 30 vjetorin më tradhtoi. Dhuratë për ditëlindje.

 

Katerina Trungu: A dhuratë për ty? Në kuptimin që ka qenë ditëlindja jote?

 

Elda Koçi: Ku është ai ku është. Me atë?

 

Katerina Trungu: O Elda nuk do “e kapim”!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME