Tifozi si beson syve sa lek kushton nje sallat dhe patatina ne Kupen e Botes ne Katar

Standardi i ushqimit në zonën e tifozëve të Kupës së Botës po i cudit te gjithe per cmime te larta te pa llogjishme.

Sallata greke Feta kushton 9 paund nje cmim shume i larte vetem pak qep e domate

 

Nje pako e vogel me papatina me guacamole kushton rreth 4,60 £ ndërsa një cop mish pule është 8 £

 

Tifozet jane habitur nga cmimet e larta ne kete eveniment te madh boteror.

 

Rreth 40,000 njerëz pritet të vijnë nga e gjithë bota për të parë shfaqjen më të madhe të futbollit.

 

Megjithatë, më mirë të mos vijnë me stomak bosh dhe te marrin ushqim me vete, sepse ka të ngjarë të zhgënjehen.

 

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Fjalët e fundit të 35-vjeçares shtatzënë që u ekzekutua nga burri: Pasha këtë fëmijë që…

Djerreth orës 18:00 para Klinikës së Gjinekologjisë ka ndodhur humbje jete. Dyshohet se ish-burri ka vrarë gruan e tij shtatzënë. Ngjarja e saj ndodhi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...