Publikohet foto, kush është 45-vjeçarja që ka vrarë 3 të moshuar në vendin fqinj (Detajet)

Mediet greke kanë publikuar foton e 45-vjeçares që mbyti dje me jastëk të moshuarën për të cilën kujdesej, sigurisht kundrejt një pagese.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ishullin e Rodos në Greqi.

 

Publikohet foto, kush është 45-vjeçarja që ka vrarë 3

 

Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

 

Por nuk mbaron me kaq, 45-vjeçarja ka rrëqfyer në polici se ka vraraë dhe dy të moshuar

 

tjerë, ndësra shokoi duke thënë se ka tentuar të mbysë djalin e saj kur ai ishte vetëm 1 vjeç.

 

Për këtë arsye, 45-vjeçarja ka qenë shtruar në të kaluarën në një spital psikiatrik.

 

 

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Zbulohet plani i produksionit të BBV për të dobësuar lojën e Luizit

Edhe pse thuajse del gjithmonë në nominim, edhe pse thuajse dënohet cdo prime, prapë Luizi është i pathyshëm këtë sezon të dytë të BBV.   Pathyeshmëria...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME