“Me gjithë ato para”, aktorja shqiptar habit me dëshirën e saj për Behgjet Pacollin

Aktorja shqiptare, Arbnora Ademaj, e cila është duke korur sukses jashtë vendit së fundmi ka zbuluar dëshirat e saj.

 

Dhe dëshira e saj është të jetojë një ditë si e padukshme, dhe të shikojë pikërisht, se si biznesmeni Behgjet Pacolli harxhon paratë e tij.

 

Ndërsa, dëshira tjetër si e padushme është se si është në jetën reale Leonardo DiCaprio, pra çfarë ha, si pi dhe si fle gjumë. Dëshira të çuditshme, e dimë!

 

“Mendoj që më intrigon të jem e padukshme. Ti shikoj gjërat nga larg. Si e jeton jetën Behgjet Pacolli, çfarë bën me ato para, si e ka arritur këtë sukses. Unë gjithmonë e kam pëlqyer Leonardo Di Caprio dhe do doja ta shikoja si është në jetën reale”, tha ajo në klipin e përjavshëm për “Dance With Me”.

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...