Pa babain dhe vëllain kur i mori rrjedha e ujit, reagon vajza 16-vjeçare: Zoti na ka tha zemrat!

Ka reaguar së fundmi, 16-vjeçarja e cila i mbijetoi aksidentit të rëndë ditën e djeshme në Bogë, ku fatkeqësisht humbi jetën babai dhe vëllai i saj 13 vjeç.

 

Përmes një postimi në Facebook, ajo bën njoftimin për humbjen e familjarëve të saj dhe njofton miqtë dhe të afërmit në lidhje me varrimin.

 

Anais Rushaj shkruan:

ME HIDHERIM TE THELLE LAJMEROJME VDEKJEN E PARAKOHSHME TE BABES TON PJETER GJOK RUSHAJ DHE VELLAUN TON JASON PJETER RUSHAJ. VARRIMI BAHET ME 22 NANOR, ORA 14:00 TEK VARREZAT KATOLIKE SHKODER. PRITJA DHE RESPEKTI MORTOR BAHET TE QENDRA FUNERALE ORLANDO.

Ndërkohë në rrjetin social, instagram, ajo ka shprehur dhimbjen e madhe që ndjen.

 

Teksa ka postuar një foto të babit dhe vëllait që humbën jetën, shkruan: Zoti na ka tha zemrat. Shpirti juaj pushoftë në paqe babi dhe vllau jem.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...