Uji mori para makinën, dalin pamjet nga tragjedia në Malësinë e Madhe, polumbarët ende në kërkim të babait dhe djalit

Kanë dalë pamjet nga ngjarja tragjike në Malësinë e Madhe, ku humbën jetën babë e bir, për shkak se makina me të cilën po udhëtonin, u mor para nga ujërat e “Përroit të Thatë” në Bogë të Malësisë së Madhe.

 

Në makinë ndodhej dhe vajza e vogël e viktimës, e cila për fat të mirë ka shpëtuar pasi “Përroit të Thatë” në Bogë të Malësisë së Madhe.

 

Pjetër Gjoka ka qenë duke udhëtuar në makinë me dy fëmijët e tij të mitur (vajzë dhe djalë) në momentin që mjeti është marrë nga rrjedha e ujit.

 

Siç shihet nga pamjet ekip[et shpëtuese ndodhen në vendngjarje, teksa po përpiqen të tërheqin makinën nga ujërat e vrullshme të përroit.

 

 

Gazetarja Ola Bruko na trishtoi, me atë që ka ndodhur me burrin e saj

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si...

MADHESHTORE: Boksieri shqiptar e nxerr knocout serbin që në raundin e parë (Video)

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram. Ai...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME