Aksident në Milot. Dy makina përplasen kokë më kokë, tre të plagosur (Foto nga vendngjarja)

Milot- Aksident në Milot. Dy makina, një jeti tip furgon dhe një veturë, përplasen kokë më kokë.

 

Për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur.

 

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila kreu veprimet për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

 

Dyshohet se moti me lagështi dhe mosrespektimi i rregullave të qarkullimit kanë ndikuar në këtë aksident.

 

 

Sot shpëtoi një jetë e porsalindur: Mjekët e maternitetit bëjnë mrekullinë, Arbri i vogël ia doli

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë, ku tregon se një bebe e lindur me komplikacione dhe diagnozë të rēndë e...

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME